Zaboravili ste lozinku?
Allianz Hrvatska d.d.

Asistent/ica u Računovodstvu i financijama

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
karijera@allianz.hr
OPIS POSLA
Pomoć pri vođenju knjigovodstvenih evidencija te knjiženju poslovnih događaja i financijskih instrumenata; Priprema i unos podataka u računovodstvene sustave; Asistiranje u izradi osnovnih financijskih izvještaja i analiza; Ostali administrativni poslovi prema potrebama računovodstvenog tima.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Ako si samoinicijativna, odgovorna i proaktivna osoba sklona timskom radu, željna stjecanja novih znanja i iskustava te spremna prihvatiti promjene, pridruži nam se i pošalji svoj životopis.

POTREBNA ZNANJA
MS Office paket te poznavanje engleskog jezika.

POŽELJNE VJEŠTINE
Samoinicijativnost, odgovornost, proaktivan pristup i spremnost na usvajanje novih znanja.

NAPOMENE I UVJETI
EFZG, smjer računovodstvo ili financije, prednost imaju studenti apsolventske godine te s prosjekom ocjena najmanje vrlo dobar.

LOKACIJA
Heinzelova 70, Zagreb

RADNO VRIJEME
8 h dnevno, od ponedjeljka do petka (8-16 h)

NAČIN ZA PRIJAVU
Slanjem životopisa na mail uz naziv „Studentski posao u Računovodstvu i financijama“.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Raiffeisenbank Austria d.d.
Twins Trade d.o.o.
Tistar grupa d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
KONTO 97 d.o.o. za usluge i trgovinu
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
ICERTIAS d.o.o.
Arhitektura Inwina d.o.o.
Interexpert-Zagreb d.o.o. za reviziju, računovodstvo i savjetovanje
Promocija plus d.o.o. za odnose s javnošću i istraživanje tržišta
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU d.o.o. za informacijske usluge
Foreo Adria d.o.o.