Zaboravili ste lozinku?
Smart Flex d.o.o.

Administrativni referent (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
prijava5@smartflex.hr
Opis posla: Smart Flex d.o.o. za svog klijenta, jednu od vodećih tvrtki u području korisničkog zadovoljstva i podrške, traži brze, točne i pedantne kandidate za administrativni posao prijepisa podataka iz jednog sustava u drugi. Programi će uključivati osnovne pojmove na njemačkom jeziku, što će biti objašnjeno prilikom početne edukacije. Posao se obavlja za vanjskog partnera, jednu poštansku kompaniju.

Posebna znanja i vještine: brzo pisanje i snalaženje na računalu, brzina i točnost u radu, dostupnost za rad u različitim smjenama.
Ostale napomene i uvjeti: Na ovom radnom mjestu moguće je raditi preko studentskog ugovora ili ugovora o radu na puno ili nepuno radno vrijeme. Prednost će imati studenti koji su dostupni za rad puno radno vrijeme i/ili na duži vremenski period.  Klijent omogućuje dogovor oko radnog vremena, uz preferirani fond sati od 24 ili više sati tjedno. Prije samostalnog rada, tvrtka osigurava svu potrebnu edukaciju i mentorstvo.

Način i kontakt za prijavu studenata: Ako smo te zainteresirali za ovaj posao, pošalji nam svoj životopis s napomenom „Prijava za studentsku poziciju – administracija“ i obavezno nam navedi svoju dostupnost za rad.    Mail:  prijava5@smartflex.hr

Smart Flex d.o.o. Vaše osobne podatke koje navedete u svojoj prijavi te u svome životopisu obrađuje isključivo radi traženja radnog mjesta za Vas. Dodatne informacije o zaštiti osobnih podataka dostupne su u našim Pravilima privatnosti na http://smartflex.hr/pravila-privatnosti/