Zaboravili ste lozinku?
Ponovo tri d.o.o.

Administrativni posao

Zagreb
Ostalo
mladen@idejezamene.com
Ponovo tri d.o.o. traži studenta/icu za obavljanje administrativnih poslova, te pomoćnih poslova u prodaji i marketingu.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
izražena komunikativnost
srdačnost, susretljivost u osobnoj i telefonskoj komunikaciji
organiziranost
visoka razina pismenosti
poznavanje poslovne e-mail korespondencije, poznavanje engleskog jezika, rada u Microsoft Office paketu
poznavanje održavanja društvenih mreža
u obzir dolaze studenti viših godina

OPIS POSLA
administracija baze pretplatnika
izrada i slanje ponuda, telefonsko kontaktiranje potencijalnih klijenata u svrhu prodaje oglasnog prostora, proaktivno održavanje i širenje baze novih klijenata
sudjelovanje u održavanju stranica društvenih mreža
sudjelovanje u kreativnom dijelu produkcije

Radno vrijeme: po dogovoru (obveze na fakultetu), unutar radnog vremena od 09h do 16h, min 4 h dnevno, subota i nedjelja neradne
Mjesto rada: Zaprešić, Ulica kardinala Alojzija Stepinca 24
Satnica: 26kn/h + dodatak ovisno o odrađenom poslu

Prijave sa životopisom slati na mail: mladen@idejezamene.com