Oglas za volonterski posao: Administrator

Studentski.hr traži pojačanje!

Studentski.hr

Oduvijek ste htjeli biti dio našeg super kul portala, ali niste znali kako se priključiti? Sada imate priliku (života)!

Naše brojke idu samo prema gore, a time se povećava i količina posla koju radimo. Upravo zato, studentski hr traži pojačanje, a tko ne bi htio biti dio najpopularnijeg portala među studentima.

Središnji hrvatski studentski portal Studentski.hr nudi ti priliku da stekneš radno iskustvo prije završetka fakulteta i tako izbjegneš gužve na burzi!

Trenutno su nam potrebni administratori, a ukoliko niste sigurni jeste li baš vi naš idelan budući kolega/ica, pročitajte u nastavku što očekujemo od kandidata.

OPIS POSLA:

Posao uključuje unošenje novih i provjeru postojećih materijala u bazi podataka, redovito provjeravanje i ažuriranje podataka o studentskim institucijama, konstantno pretraživanje stranice portala i detektiranje grešaka te kontrolu oglasa.

ŠTO ŽELIMO OD TEBE?

- proaktivnost

- organiziranost i pedantnost

- vještine pretraživanja

- sklonost rješavanju problema

- informatička pismenost

ŠTO TI NUDIMO?

- nagrade za iznimni učinak i rad

- izvrsnu referencu u životopisu kao i hvalevrijedne preporuke voditelja projekta

- fleksibilne radne uvjete: rad od kuće, fleksibilno radno vrijeme koje sam biraš sukladno vlastitim obavezama i planovima

- mogućnost napretka na više pozicije unutar portala

- rad u ugodnoj, opuštenoj, poticajnoj i kreativnoj okolini

- stjecanje novih poznanstava i prijateljstava te poslovnih kontakata koji mogu pomoći pri kasnijem zaposlenju

- poticanje inicijative: potičemo svaku ideju, prijedlog i kritiku pod motom „Svaki prijedlog je dobrodošao!“

Voditelji projekta osim odgovornosti i pouzdanosti, najviše cijene inicijativu suradnika, odnosno predlaganje i realizaciju vlastitih ideja, bilo u vidu novih projekata i radnih zadataka, bilo kao proširenje postojećih planova i ideja.

Ako si si se prepoznao/-la u navedenom opisu, pošalji molbu i životopis na martina.barbir@studentski.hr do 30. travnja 2015.

Komentari na članak

Vezani članci

Studenti s fasciklima

Posao za mlade

Postani građanin svijeta uz Global TESOL college

Rasturaš engleski? Tražiš posao? Voliš putovati?

Digital m

Digitalni marketing

Visoko učilište Algebra pokreće preddiplomski i diplomski studij digitalnog marketinga

Prepoznajući sve veću ulogu digitalnih tehnologija u marketinškim aktivnostima organizacija Visoko učilište Algebra, prvo u ovom dijelu Europe, pokreće novi preddiplomski i diplomski studij koji se usredotočava upravo na vještine koje su na tržištu rada sve traženije.

Vip alumni prva generacija

Prilika za mlade i visokoobrazovane bez radnog iskustva

Vip alumni je super prilika nakon fakulteta – prijavi se i ti!

„Vip alumni program sam je po sebi genijalno osmišljen – od samog starta u vidu eliminacijskih krugova, preko rada u struci nakon fakulteta, međunarodnog iskustva, hrpe treninga pa do samog kraja te dodjele preporuka i diploma.“

EU PROJEKTI – od ideje do realizacije

EU projekti

EU zastupnica Ivana Maletić uredila praktičan priručnik za pripremu i provedbu EU projekata

Sveoubuhvatno i praktično izdanje na 476 stranica donosi odgovore na brojna pitanja vezano uz EU fondove i svakako će vam pomoći ako planirate prijaviti projekt!

Institut za razvoj obrazovanja

Institut za razvoj obrazovanja upozorava na nedostatke

Novo javno sveučilište u Slavonskom Brodu?

Jeste li čuli da se otvara sveučilište u Slavonskom Brodu? Je li nam to potrebno ili nije? Institut za razvoj obrazovanja poslao je priopćenje u kojem objašnjava stvarnu situaciju u hrvatskom obrazovanju.