Oglas za volonterski posao: Administrator

Studentski.hr traži pojačanje!

Studentski.hr

Oduvijek ste htjeli biti dio našeg super kul portala, ali niste znali kako se priključiti? Sada imate priliku (života)!

Naše brojke idu samo prema gore, a time se povećava i količina posla koju radimo. Upravo zato, Studentski.hr traži pojačanje, a tko ne bi htio biti dio najpopularnijeg portala među studentima.

Središnji hrvatski studentski portal Studentski.hr nudi ti priliku da stekneš radno iskustvo prije završetka fakulteta i tako izbjegneš gužve na burzi!

Trenutno su nam potrebni administratori, a ukoliko niste sigurni jeste li baš vi naš idelan budući kolega/ica, pročitajte u nastavku što očekujemo od kandidata.

OPIS POSLA:

Posao uključuje unošenje novih i provjeru postojećih materijala u bazi podataka, redovito provjeravanje i ažuriranje podataka o studentskim institucijama, konstantno pretraživanje stranice portala i detektiranje grešaka te kontrolu oglasa.

ŠTO ŽELIMO OD TEBE?

- proaktivnost

- organiziranost i pedantnost

- vještine pretraživanja

- sklonost rješavanju problema

- informatička pismenost

ŠTO TI NUDIMO?

- nagrade za iznimni učinak i rad

- izvrsnu referencu u životopisu kao i hvalevrijedne preporuke voditelja projekta

- fleksibilne radne uvjete: rad od kuće, fleksibilno radno vrijeme koje sam biraš sukladno vlastitim obavezama i planovima

- mogućnost napretka na više pozicije unutar portala

- rad u ugodnoj, opuštenoj, poticajnoj i kreativnoj okolini

- stjecanje novih poznanstava i prijateljstava te poslovnih kontakata koji mogu pomoći pri kasnijem zaposlenju

- poticanje inicijative: potičemo svaku ideju, prijedlog i kritiku pod motom „Svaki prijedlog je dobrodošao!“

Voditelji projekta osim odgovornosti i pouzdanosti, najviše cijene inicijativu suradnika, odnosno predlaganje i realizaciju vlastitih ideja, bilo u vidu novih projekata i radnih zadataka, bilo kao proširenje postojećih planova i ideja.

Ako si si se prepoznao/-la u navedenom opisu, pošalji molbu i životopis na martina.barbir@studentski.hr do 30. travnja 2015.

Komentari na članak

Vezani članci

Mladi protiv gladi

Udruga Mladi protiv gladi

INTERVJU: Mladi Vinkovčani pokazali veliko srce, svakodnevno pomažu siromašnim građanima

Ispunjenost, svjesnost, humanost, ljubav, sreća i nada, riječi su kojima mladi Vinkovčani opisuju svoje volontersko iskustvo u udruzi Mladi protiv gladi.

Oglas za radno mjesto - volontiranje

Traži se voditelj/ica marketinga i komunikacija!

Izbjegnite gužvu na burzi, portal Studentski.hr nudi vam priliku života!

Oglas za radno mjesto: Human Resources manager - volonter

Studentski.hr ponovno regrutira!

Portal Studentski.hr vam (ponovno) nudi priliku života!

Lokalni odbor AIESEC Osijek

Volontiraj i stekni vrijedno iskustvo

AIESEC Osijek: Uključi se i napravi promjenu!

Trebaš promjenu? Želiš upoznati nove ljude i družiti se s internacionalnim studentima, organizirati projekte i naučiti knjižiti u Synesisu, raditi u PhotoShopu ili drugima pokazati kako se to radi? Prijavi se!

Šut

Olimpijske igre 2016

Volontirajte u Brazilu na Olimpijadi

Oduvijek ste sanjali da ćete jednog dana biti na Olimpijskim igrama? Rio 2016 volonter program vam sada nudi tu mogućnost. Rok za prijavu je 15. studenoga, a volonterima su osigurani hrana, prijevoz po Riu, ekskluzivni tečajevi kao i obogaćen CV.