Oglas za volonterski posao: Administrator

Studentski.hr traži pojačanje!

Studentski.hr

Oduvijek ste htjeli biti dio našeg super kul portala, ali niste znali kako se priključiti? Sada imate priliku (života)!

Naše brojke idu samo prema gore, a time se povećava i količina posla koju radimo. Upravo zato, Studentski.hr traži pojačanje, a tko ne bi htio biti dio najpopularnijeg portala među studentima.

Središnji hrvatski studentski portal Studentski.hr nudi ti priliku da stekneš radno iskustvo prije završetka fakulteta i tako izbjegneš gužve na burzi!

Trenutno su nam potrebni administratori, a ukoliko niste sigurni jeste li baš vi naš idelan budući kolega/ica, pročitajte u nastavku što očekujemo od kandidata.

OPIS POSLA:

Posao uključuje unošenje novih i provjeru postojećih materijala u bazi podataka, redovito provjeravanje i ažuriranje podataka o studentskim institucijama, konstantno pretraživanje stranice portala i detektiranje grešaka te kontrolu oglasa.

ŠTO ŽELIMO OD TEBE?

- proaktivnost

- organiziranost i pedantnost

- vještine pretraživanja

- sklonost rješavanju problema

- informatička pismenost

ŠTO TI NUDIMO?

- nagrade za iznimni učinak i rad

- izvrsnu referencu u životopisu kao i hvalevrijedne preporuke voditelja projekta

- fleksibilne radne uvjete: rad od kuće, fleksibilno radno vrijeme koje sam biraš sukladno vlastitim obavezama i planovima

- mogućnost napretka na više pozicije unutar portala

- rad u ugodnoj, opuštenoj, poticajnoj i kreativnoj okolini

- stjecanje novih poznanstava i prijateljstava te poslovnih kontakata koji mogu pomoći pri kasnijem zaposlenju

- poticanje inicijative: potičemo svaku ideju, prijedlog i kritiku pod motom „Svaki prijedlog je dobrodošao!“

Voditelji projekta osim odgovornosti i pouzdanosti, najviše cijene inicijativu suradnika, odnosno predlaganje i realizaciju vlastitih ideja, bilo u vidu novih projekata i radnih zadataka, bilo kao proširenje postojećih planova i ideja.

Ako si si se prepoznao/-la u navedenom opisu, pošalji molbu i životopis na martina.barbir@studentski.hr do 30. travnja 2015.

Komentari na članak

Vezani članci

Na faksu volontiraj

„Na faksu volontiraj“

Saznajte zašto treba volontirati tijekom studiranja

Zašto volontiraju ili su volontirali tijekom studiranja, gdje su volontirali i što su od toga dobili, studentima će ispričati gošće tribine: Lidija Piskač, Deni Milišić, Marija Marušić i Matea Bešlić.

Festival jednakih mogućnosti

Poziv volonterima

13. Festival jednakih mogućnosti

Festival okuplja osobe s invaliditetom koje s drugim umjetnicima nastupaju u glazbeno-scenskom i likovnom programu te u edukacijsko-rekreacijskim i sportskim igrama.

Novi paviljoni na Savi

PREDSTAVLJAMO

Sve što morate znati o portalu studentski.hr

Ideja nastajanju portala studentski.hr, javila se zbog potrebe studenata za objektivnim informacijama koje se ne prilagođavaju interesnim skupinama i pritiscima trećih strana. Od samoga početka mišljenja smo da informativni sadržaj moraju kreirati sami studenti te da je potrebno obuhvatiti cijelu hrvatsku akademsku zajednicu s posebnim naglaskom na sveučilišne centre kao što su Zagreb, Split, Osijek, Rijeka i sl.

AIESEC Split članovi

AIESEC Split

Prouči prilike koje ti AIESEC pruža u nadolazećem periodu

Studentske prakse, učenje jezika, volontersko iskustvo i druge aktivnosti najveće svjetske studentske organizacije.

Studenti volonteri

Studenti za studente Split

Susret studenata volontera u Splitu "Usudi se volontirati"

Sudjeluj i ti na susretu volontera koji se održava u listopadu u Splitu. Detalji na linku.