Oglas za volonterski posao: Administrator

Studentski.hr traži pojačanje!

Studentski.hr

Oduvijek ste htjeli biti dio našeg super kul portala, ali niste znali kako se priključiti? Sada imate priliku (života)!

Naše brojke idu samo prema gore, a time se povećava i količina posla koju radimo. Upravo zato, Studentski.hr traži pojačanje, a tko ne bi htio biti dio najpopularnijeg portala među studentima.

Središnji hrvatski studentski portal Studentski.hr nudi ti priliku da stekneš radno iskustvo prije završetka fakulteta i tako izbjegneš gužve na burzi!

Trenutno su nam potrebni administratori, a ukoliko niste sigurni jeste li baš vi naš idelan budući kolega/ica, pročitajte u nastavku što očekujemo od kandidata.

OPIS POSLA:

Posao uključuje unošenje novih i provjeru postojećih materijala u bazi podataka, redovito provjeravanje i ažuriranje podataka o studentskim institucijama, konstantno pretraživanje stranice portala i detektiranje grešaka te kontrolu oglasa.

ŠTO ŽELIMO OD TEBE?

- proaktivnost

- organiziranost i pedantnost

- vještine pretraživanja

- sklonost rješavanju problema

- informatička pismenost

ŠTO TI NUDIMO?

- nagrade za iznimni učinak i rad

- izvrsnu referencu u životopisu kao i hvalevrijedne preporuke voditelja projekta

- fleksibilne radne uvjete: rad od kuće, fleksibilno radno vrijeme koje sam biraš sukladno vlastitim obavezama i planovima

- mogućnost napretka na više pozicije unutar portala

- rad u ugodnoj, opuštenoj, poticajnoj i kreativnoj okolini

- stjecanje novih poznanstava i prijateljstava te poslovnih kontakata koji mogu pomoći pri kasnijem zaposlenju

- poticanje inicijative: potičemo svaku ideju, prijedlog i kritiku pod motom „Svaki prijedlog je dobrodošao!“

Voditelji projekta osim odgovornosti i pouzdanosti, najviše cijene inicijativu suradnika, odnosno predlaganje i realizaciju vlastitih ideja, bilo u vidu novih projekata i radnih zadataka, bilo kao proširenje postojećih planova i ideja.

Ako si si se prepoznao/-la u navedenom opisu, pošalji molbu i životopis na martina.barbir@studentski.hr do 30. travnja 2015.

Komentari na članak

Vezani članci

Studenti i volontiranje

Regrutacija volontera

ESN Zagreb još danas prima nove članove!

– Volontiranje je način na koji možeš kvalitetno uložiti svoje vrijeme. Kroz njega imaš priliku ostvariti nova poznanstva, dobiti praksu i referencu za životopis, razvijati vještine te poticati osobni razvoj. – poručuju iz ESN-a.

Dio volontera EFOS-a, FOTO: Krešimir Strahonja

Volonterski centar Osijek

EFOS dobio nagradu za doprinos razvoju volontiranja u obrazovanju

Volonteri Ekonomskog fakulteta ističu kako su volontiranje prepoznali kao vlastitu društveno odgovornu ulogu kroz koju mogu razvijati praktične sposobnosti i vještine za vrijeme studiranja te se osnaživati za nove prilike za zapošljavanje.

Ljudi pričaju

Međunarodna i međukulturološka razmjena

AIESEC ovog ljeta nudi stručnu i volontersku praksu

Trenutno je fokus na kampanji naziva 1+1 koja omogućava osobama da odu na volontersku praksu i ostvare popust od 25% na praksu ako sa sobom dovedu/povedu prijatelja, poznanika itd., neovisno o tome idu li na istu ili sasvim različitu praksu.

Razgovor za posao

Volontiraj i ti

Volontiranje za poslodavce ravnopravno s radnim iskustvom; potvrdili i volonteri Studentskog.hr

U poslovnom svijetu neprestano se inzistira na radnom iskustvu. Jedan je od načina kako studenti mogu dobiti potrebno iskustvo volontiranje. Ono se pokazalo korisnim i u slučajevima mnogih članova portala Studentski.hr.

ESN HR

Iskustvo nacionalnog predstavnika ESN-a Hrvatska

Nije u šoldima sve – u svoj životni račun uložite volontiranje i odlazak na mobilnost

Tržište rada i svakodnevnica Lijepe Naše ne cijene više monotonog studenta koji se nikada nije odvažio izaći iz svoje zone komfora, već traže svestranog pojedinca koji možda i nije sve završio u roku, ali sa sobom donosi vještine i znanje koje je dokazao u praksi.