Oglas za volonterski posao: Administrator

Studentski.hr traži pojačanje!

Studentski.hr

Oduvijek ste htjeli biti dio našeg super kul portala, ali niste znali kako se priključiti? Sada imate priliku (života)!

Naše brojke idu samo prema gore, a time se povećava i količina posla koju radimo. Upravo zato, Studentski.hr traži pojačanje, a tko ne bi htio biti dio najpopularnijeg portala među studentima.

Središnji hrvatski studentski portal Studentski.hr nudi ti priliku da stekneš radno iskustvo prije završetka fakulteta i tako izbjegneš gužve na burzi!

Trenutno su nam potrebni administratori, a ukoliko niste sigurni jeste li baš vi naš idelan budući kolega/ica, pročitajte u nastavku što očekujemo od kandidata.

OPIS POSLA:

Posao uključuje unošenje novih i provjeru postojećih materijala u bazi podataka, redovito provjeravanje i ažuriranje podataka o studentskim institucijama, konstantno pretraživanje stranice portala i detektiranje grešaka te kontrolu oglasa.

ŠTO ŽELIMO OD TEBE?

- proaktivnost

- organiziranost i pedantnost

- vještine pretraživanja

- sklonost rješavanju problema

- informatička pismenost

ŠTO TI NUDIMO?

- nagrade za iznimni učinak i rad

- izvrsnu referencu u životopisu kao i hvalevrijedne preporuke voditelja projekta

- fleksibilne radne uvjete: rad od kuće, fleksibilno radno vrijeme koje sam biraš sukladno vlastitim obavezama i planovima

- mogućnost napretka na više pozicije unutar portala

- rad u ugodnoj, opuštenoj, poticajnoj i kreativnoj okolini

- stjecanje novih poznanstava i prijateljstava te poslovnih kontakata koji mogu pomoći pri kasnijem zaposlenju

- poticanje inicijative: potičemo svaku ideju, prijedlog i kritiku pod motom „Svaki prijedlog je dobrodošao!“

Voditelji projekta osim odgovornosti i pouzdanosti, najviše cijene inicijativu suradnika, odnosno predlaganje i realizaciju vlastitih ideja, bilo u vidu novih projekata i radnih zadataka, bilo kao proširenje postojećih planova i ideja.

Ako si si se prepoznao/-la u navedenom opisu, pošalji molbu i životopis na martina.barbir@studentski.hr do 30. travnja 2015.

Komentari na članak

Vezani članci

FOTO

Pozitivna priča – Dora Vukušić

INTERVJU: Volonterka Dora svakodnevno pokazuje ljepotu pomaganja drugima

Kako nam se bliži blagdansko razdoblje, mnogi će ga iskoristiti za pomaganje bližnjima i potrebitima. No, mnogo je onih koji cijele godine rade upravo to, nesebično volontiraju i daju najbolje od sebe kako bi drugima uljepšali dan. Jedna od takvih pozitivki je i Dura Vukušić, s kojom smo popričali.

Poznate hrvatske turističke destinacije - Varaždin

Budite dio najpoznatijeg varaždinskog festivala

Traže se pratitelji, informatori, asistenti za odnose s javnošću i statisti na Špancirfestu

Kako bi Špancirfest u potpunosti zaživio na varaždinskim ulicama i trgovima te nadmašio uspjeh prethodnih festivala, potrebna je dragocjena pomoć vrijednih volontera.

Volonterke

Međunarodno studentsko natjecanje

Traže se volonteri za turnir EuroZagreb

Traže se komunikativne osobe za volontiranje u organizaciji velikog natjecanja EuroZagreb. Organizatori jamče volonterima dobru zabavu i druženje.

Volonterska praksa AIESEC Rijeka

Lokalni odbor Rijeka

AIESEC Rijeka poziva na volontersku praksu

Lokalni odbor Rijeka će kroz mjesec svibanj organizirati tri info-sastanka pod nazivom: „VOLONTERSKA PRAKSA – drugačiji način za provesti ljeto!„

Ana Vrsalović

Info zona

Druženje s Anom Vrsalović, volonterkom koja je u Guatemali pronašla i posao

Ana je odlučila trinaest mjeseci volonterski podučavati engleski jezik u domu za nezbrinutu djecu u gvatemalskom selu, a nakon godinu dana pronašla je i zaposlenje.