Rezultati 1. turnira državne lige 2014.

Započela nova sezona državne lige u stolnom nogometu

1. turnir državne lige - Paladin

U parovima su prvo mjesto osvojili Christian Lang i Antonio Novački, a kod juniora Marko Sklepić i Majk Turk, dok je u pojedinačnom dijelu prvo mjesto osvojio Antonio Novački, a kod juniora Majk Turk.

U nedjelju, 12. listopada, započela je nova sezona državne lige u stolnom nogometu. Turnir je održan u prostorijama Caffe bara Paladin u Čakovcu, a za odličan početak sezone zaslužan je Snk FEST.

Turnir se igrao na Garlando stolu, a vraćena je i žuta speedball loptica. Početak sezone ostat će zapamćen po velikom odazivu juniora, a sudjelovao je i najmlađi igrač Saveza, Nikša Žganec (12).

U parovima su prvo mjesto osvojili Christian Lang i Antonio Novački, a kod juniora Marko Sklepić i Majk Turk, dok je u pojedinačnom dijelu prvo mjesto osvojio Antonio Novački, a kod juniora Majk Turk.