Splitsko natjecanje u stolnom tenisu

Studentsko prvenstvo u stolnom tenisu: Ana Kuić i Vanja Lopušinsky zlatni

Stolni tenis ST 2014

U kategoriji studentica zlato je osvojila Ana Kuić, ispred Petre Odžak i Lucije Živković. Kod studenata prva tri mjesta osvojili su Vanja Lopušinsky, Luka Vladović i Grgo Stipić.

Studentsko prvenstvo u stolnom tenisu održano je prekjučer u Splitu. U prostorijama Stolnoteniskog kluba Split natjecali su se studenti u pojedinačnim kategorijama.

U kategoriji studentica zlatnu medalju osvojila je Ana Kuić s Odjela za stručne studije pobjedom 3:1 nad Petrom Odžak (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje). Treće mjesto pripalo je Luciji Živković, studentici Pravnog fakulteta koja je u igri za treće mjesto pobijedila Mirnu Perišin (Odjel za stručne studije).

U kategoriji studenata prvo mjesto osvojio je Vanja Lopušinsky, student Ekonomskog fakulteta koji je u finalu bio bolji od Luke Vladovića, također studenta Ekonomskog fakulteta rezultatom 3:0. Treće mjesto osvojio je Grgo Stipić s Kineziološkog fakulteta, dok je četvrto mjesto pripalo Ivanu Lučinu s Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije.

Studenti Ana Kuić i Vanja Lopušinsky time su potvrdili svoja zlata iz ekipnog dijela natjecanja.