Zaboravili ste lozinku?
Pavlik Robert - Ematematika, obrt za usluge

Instruktor/ica fizike

Zagreb
Ostalo
instruktor@ematematika.hr
OPIS POSLA
·        U dogovorenom terminu rješava i objašnjava teoriju i zadatke
·        Definira i pregledava zadaću
·        Potvrđuje i predlaže termine za održavanje online instrukcija
·        Rješava zaprimljene zadatke i postavlja ih na korisnički račun eMatematika
·        Obavještava roditelje o napretku učenika i prijavljuje probleme ako postoje
·        Pravovremeno ispunjava kalendar dostupnosti
·        Pedagoški usmjerava djecu i pomaže u otklanjanju straha od nepoznatog gradiva

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
·        Iskustvo u davanju instrukcija, poželjno i iskustvo sa studentima
·        Izvrsne komunikacijske vještine
·        Strpljivost i fokusiranost na učenika
·        Fleksibilnost u organizaciji instrukcija
·        Pouzdanost

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Dugoročno nudimo:
·        Pristup tržištu cijele RH i šire koji osigurava konstantnu zaposlenost
·        Cijena sata ovisno kategoriji klijenta i iskustvu instruktora
·        Bonus 10% odnosno 15% za odrađenih preko 30 odnosno preko 60 sati mjesečno
·        Mogućnost dodatne zarade pisanjem bloga na webu ili učestvovanjem u ostalim aktivnostima web platforme
·        Udio u dobiti ili vlasništvu firme za najkvalitetnije i najpouzdanije suradnike.

POTREBNA ZNANJA
Gradivo fizike za osnovnu i srednju školu.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI