Zaboravili ste lozinku?
Piccadilly j.d.o.o.

Učitelj/ica engleskog jezika

Zagreb
Ostalo
medvescak@helendoron.com
OPIS POSLA
Dinamičan, zanimljiv i kreativan posao, rad u uigranom timu ,plaćeno usavršavanje učiteljskih vještina redovitim pohađanjem specijaliziranih internacionalnih Helen Doron English treninga i seminara

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Posebna znanja i vještine:

✔️Vesela si ,otvorena ,kreativna osoba i uživaš u radu s djecom?

✔️Pri kraju si studija anglistike, učiteljskog faksa sa pojačanim engleskim jezikom ili jednostavno imaš engleski u malom prstu.

✔️Želiš se educirati i koristiti najsuvremeniju metodologiju u svom radu?

Veselimo se tvojoj prijavi  😊

SATNICA
5,64 EUR po satu (rad sa djecom), 5,38 EUR po satu (priprema nastave)

LOKACIJA
Medvedgradska ulica, Gornji grad Medveščak
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Media one d.o.o.
Markeš Petra, PETRAS PET, obrt za šišanje pasa
AFRODITA CLEANING j.d.o.o
BND group d.o.o.
ch-aviation services d.o.o.
Gimnastički klub Trešnjevka
WILL d.o.o.
Privatna osoba
Bugatti Rimac d.o.o.
Nigro d.o.o.
Pavlinić Nikola - RUAN, obrt za specijalizirane dizajnerske djelatnosti
Metaprofile Data d.o.o.
Global MMK d.o.o.