Otvorene prijave za malonogometni međudomski turnir

Ekipe se mogu sastojati od deset igrača. Devetorica igrača moraju biti iz istog studentskog doma, a deseti igrač, „stranac“, mora obavezno biti student.

Neformalno otvorenje obilježeno je stolnoteniskim miniturnirom na koji se dobrovoljno prijavilo desetak studenata.

EUG 2016 - paraplivanje

Europske sveučilišne igre

Hrvatski parasportaši oduševili na Europskim sveučilišnim igrama

Na ovogodišnjim Europskim sveučilišnim igrama prvi su se put natjecali i studenti s invaliditetom.

Stolni tenis

Splitski sveučilišni sportski savez

Traju prijave za UniSport natjecanje u stolnom tenisu

Zainteresirani se mogu prijaviti slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK-a najkasnije do petka 9. prosinca 2016.

Prvakinje ST 2014

Studentska natjecanja u Splitu u punom zamahu

Studentska natjecanja u organizaciji Splitskog sveučilišnog športskog saveza

Splićani su dobili studentske prvake u obje kategorije u odbojci, a sljedeći tjedan očekuju nas natjecanja u futsalu i stolnom tenisu.

Stolni tenis ilustracija

Natjecanja Sveučilišta u Splitu

Zadnji dan prijava za natjecanja u vaterpolu i stolnom tenisu

Splitski sveučilišni športski savez i Sveučilišna športska udruga organiziraju oba natjecanja, a održat će se krajem ožujka.

Tenis servis

Sportska natjecanja zagrebačkog sveučilišta

Studente očekuju natjecanja u tenisu, stolnom tenisu, rukometu na pijesku i karateu

Zagrebački sveučilišni sportski savez poziva sve zainteresirane studente da se prijave i sudjeluju u natjecanjima kako bi konkurencija bila što veća, a natjecanje što raznovrsnije.

1

Moscow Games 2017

Košarkašice zadarskog Sveučilišta osvojile broncu na poznatom turniru

Košarkašice Sveučilišta u Zadru osvojile su broncu na poznatom studentskom turniru „Moscow Games 2017“, dok su stolnotenisačice uspjele doći do osmine finala.

Naša stolnotenisačica osvojila je europski naslov u talijanskom Lignanu

Sandra Paović nova prvakinja Europe

U finalu je porazila zlatnu paraolimpijku Raisu Čebaniku s 3:1 u setovima.

Stolni tenis igrači

Hrvatski aduti osvojili su nova odličja na stolnoteniskom Europskom prvenstvu za osobe s invaliditetom

Nova odličja stolnotenisača

Helena Dretar Karić i Anđela Mužinić došle su do zlata u ženskim parovima, a Dinko Obilinović i Pavao Jozić do bronce u zajedničkom nastupu u muškoj konkurenciji.

Badminton ilustracija

Imat ćemo priliku vidjeti natjecanja u badmintonu, tenisu i stolnom tenisu

Zagreb ugošćuje državno prvenstvo

17. i 18. listopada u paviljonima Zagrebačkog velesajma započinju studentska državna prvenstva u badmintonu, tenisu i stolnom tenisu.

Ilustracija stolni tenis, tenis i badminton

Sveučilišno prvenstvo države u badmintonu, stolnom tenisu i tenisu

Sveučilištu u Zagrebu 7 naslova

Zlatnu medalju u stolnom tenisu u muškoj konkurenciji osvojio je Franjo Josip Marelja, a u ženskoj konkurenciji Nadana Gavranić. Zlatnu medalju u badmintonu osvojio je Zvonimir Đurkinjak.

Pikova roštiljada 2014

Stolnonogometni turnir

Volarić i Škacan najbolji na Pikovoj roštiljadi

Od 15 prijavljenih parova, najboljima su se pokazali Mario Volarić i Domagoj Škacan, koji su savladali ostale igrače u skupini te u sistemu eliminacije.

Stolni tenis ST 2014

Splitsko natjecanje u stolnom tenisu

Studentsko prvenstvo u stolnom tenisu: Ana Kuić i Vanja Lopušinsky zlatni

U kategoriji studentica zlato je osvojila Ana Kuić, ispred Petre Odžak i Lucije Živković. Kod studenata prva tri mjesta osvojili su Vanja Lopušinsky, Luka Vladović i Grgo Stipić.