Održano drugo UniSport prvenstvo u karateu

Zagrebačko Sveučilište najbolje u karateu

Crtež karate borbe

Na prvenstvu u karateu, koje je održano u Zagrebu, studenti zagrebačkog Sveučilišta izašli su kao apsolutni pobjednici.

U dvorani Ekonomskog fakulteta u Zagrebu održano je drugo UniSportovo natjecanje u karateu.

Na natjecanju je sudjelovalo 67 natjecateljica i natjecatelja iz devet hrvatskih ustanova za visoko obrazovanje.

U svim kategorijama dominirali su sportašice i sportaši sa zagrebačkog Sveučilišta, osvojivši prva mjesta u svim natjecateljskim kategorijama.

Drugo mjesto u ukupnom poretku zauzelo je Sveučilište u Splitu, dok je na trećem mjestu završilo Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Pobjednike pojedinih kategorija možete pronaći ovdje.