Zaboravili ste lozinku?
Electus usluge d.o.o.

Suradnik u korisničkoj podršci za bankovne usluge (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
zivotopis@electus.hr
Voliš razgovarati putem telefona? Electus usluge d.o.o. ima posao za tebe!

OPIS POSLA
- pružanje usmene i pismene podrške korisnicima oko zahtjeva
- provođenje postupka identifikacije i verifikacije korisnika
- zaprimanje i evidentiranje upita i zahtjeva korisnika u vezi bankovnih kartica
- zaprimanje i pokretanje reklamacija
- prepoznavanje potreba korisnika
- prodaja nije uključena

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Edukacija na početku rada. Uvjet je mogućnost rada na puno radno vrijeme. Rad u stabilnoj i pozicioniranoj tvrtki.

POTREBNA ZNANJA
Dobro snalaženje na računalu (Outlook) i poznavanje engleskog jezika.

POŽELJNE VJEŠTINE
Komunikativnost, ljubaznost, odgovornost, timski duh.

NAČIN ZA PRIJAVU
Prijavi nam se na mail zivotopis@electus.hr uz naznaku "Suradnik u korisničkoj podršci za bankovne usluge – student".
U slučaju pitanja, javi nam se na isti mail 😊
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Adriatic kampovi d.o.o.
Raić Zvonimir - odvjetnik
Erste card club d.o.o.
Bradvica Marić Wahl Cesarec Skerlev d.o.o.
INETEC d.o.o. Institut za nuklearnu tehnologiju
Pliva Hrvatska d.o.o.
Top računovodstvo servisi d.o.o.
Beiersdorf d.o.o.
Ergomed istraživanja Zagreb d.o.o.