Zaboravili ste lozinku?
Pliva Hrvatska d.o.o.

Opremanje lijekova u sekundarnu ambalažu

Zagreb
Ostalo
posao@pliva.com
OPIS POSLA

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Molimo da se prijave isključivo studenti koji mogu raditi u sve tri smjene i minimalno 4 dana u tjednu

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
minimalno 6 mjeseci

LOKACIJA
Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 25.

DRUGE NAKNADE
topli obrok

RADNO VRIJEME
u smjenama od 06-14, 14-22 i 22-06 h (smjene se izmjenjuju na tjednoj bazi te se iz tjedna u tjedan mogu dogovoriti ovisno o potrebi rada – potrebno je moći raditi u sve tri

NAČIN ZA PRIJAVU
posao@pliva.com uz naziv maila „Opremanje lijekova u sekundarnu ambalažu“
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
ENGASCO d.o.o.
Treća igra d.o.o.
Jezik i govor d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE