Zaboravili ste lozinku?
ROCKWOOL Adriatic d.o.o.

Asistent u odnosima s kupcima (m/ž)

Zagreb
Ostalo
posao@rockwool.hr
ROCKWOOL Adriatic d.o.o. traži studente/ice za rad na poziciji - Asistent u odnosima s kupcima (m/ž)

OPIS POSLA
Obrada narudžbi, obrada reklamacija, praćenje naplate, izdavanje računa i odobrenja, pružanje podrške odjelu prodaje, pružanje odgovarajućih informacija kupcima vezanih za isporuku robe.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Dobre komunikacijske i analitičke vještine, poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu. Iskustvo u sličnim poslovima s domaćim i inozemnim kupcima te poznavanje SAP-a  je prednost.

Radno vrijeme: ponedjeljak - petak, 6 - 8 sati dnevno u jutarnjoj smjeni
Naknada po satu: 25,00kn
Putni trošak: 1,20 kn/km
Mjesto rada: Radnička cesta 80,10000 Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata
Molimo Vas da pošaljete molbu i životopis na engleskom i hrvatskom jeziku na posao@rockwool.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI