Zagrebački sveučilišni savez poziva

Sveučilišno prvenstvo grada Zagreba u squashu

Squash

Zagrebački sveučilišni savez organizira sveučilišno prvenstvo grada Zagreba u squashu 29. ožujka 2014. u Vita fitness&spa centru.

Prijave s imenom i prezimenom, spolom te visokoškolskom ustanovom šalju se do 27.3 na zsss@zsss.hr.

Svaki natjecatelj, je radi uvrđivanja prava nastupa, dužan predati indeks, potvrđenu listu sudionika sa žigom i potpisom nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture ili prodekana za nastavu visokoškolske ustanove koja se prijavljuje za nastup ili uvjerenje izdano u svrhu nastupa na Sveučilišnim športskim prvenstvima grada Zagreba, kako bi dokazao svoj studentski status.

Natjecanje za žene počinje u 10 sati, a za muškarce u 11.

Natjecanje u trgovanju vrijednosnim papirima

University Trading Tournament

Prijavite se na natjecanje u trgovanju vrijednosnim papirima

Započele su prijave za studentsko natjecanje University Trading Tournament. Osim znanja i novih vještina, natjecatelji imaju priliku osvojiti brojne nagrade za koje je osiguran fond od preko 25.000 kn.

Lopta na obruču

Završnica u Rovinju

Košarkašice četiriju hrvatskih sveučilišta spremaju se za finale „UniSporta"

Na poluzavršnici u ženskoj košarci mjesto za završnicu u Rovinju izborile su ekipe četiriju sveučilišta. „UniSport Finals" održava se od 27. do 30. svibnja ove godine.

Noobs Freestyle: Krunoslav Domić (FOI), Tomislav Jelčić (FOI), Igor Rinkovec (FOI) i Armin Vrević (FOI)

Fakultet organizacije i informatike

Završilo studentsko natjecanje „Ready, steady, code 1.0": pobjednici Noobs Freestyle

Ovogodišnje „Ready, steady, code!" studentsko natjecanje u organizaciji Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu te firme Asseco SEE službeno je završilo, a tri najbolja tima osvojila su prestižne nagrade.

Pobjednički trofeji

Oko 1 200 studenata sudjelovalo u trgovanju vrijednosnim papirima

Student Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu pobjednik je drugog izdanja natjecanja University Trading Tournament. Za ostvareni prinos od 2116 posto, uručene su mu vrijedne nagrade.