Ukupnim rezultatom 2:1 Cibona je ponovno osvojila Kup Dražena Petrovića

Kup Dražena Petrovića pripao Ciboni

Dvorana Dražena Petrovića

Cibosi su odnijeli trofej zahvaljujući pobjedama kadeta i junoira, dok je seniorska ekipa podbacila.

Pobjedama kadeta i juniora Cibosi su osvojili kup, ali potpuno slavlje su pokvarili seniori koji su odigrali jako lošu utakmicu.

Iako Kup Dražena Petrovića i Cibona i Cedevita koriste kao provjeru prije početka ABA lige, u Draženovu domu je sinoć svima bilo jasno koja ekipa je spremnija. Cedevita je razbila Cibose s prednosti od 21 poena.

Najviše problema Vukovima su stvarali Nurkić, Ramljak i bivši igrač Cibone Zubčić koji je bio i najbolji strijelac susreta sa 16 poena. Kod Cibosa je najbolji Blassingame s 10 poena.