Drugi susret

FISU Svjetski sveučilišni nogometni kup: remi splitskog sveučilišta i Brazilaca

Splitsko sveučilište igralo je protiv Sveučilišta iz Kenije i Sveučilišta iz Brazila.

Splitska sveučilišna nogometna reprezentacija u ponedjeljak, 23. listopada, odigrala je svoju drugu utakmicu na FISU Svjetskom sveučilišnom nogometnom kupu, koji se ove godine održava u kineskom gradu Jinjiangu. Splitski studenti igrali su protiv reprezentacije Sveučilišta Paulista iz Brazila, piše Dalmacija danas.

Prvo poluvrijeme završilo je bez zabijenih golova, ali su u drugome obje momčadi zabile po dva gola, što je rezultiralo neriješenom utakmicom.

Neočekivani preokret prve utakmice

Prvi susret Sveučilište iz Splita imalo je u subotu, i to sa Sveučilištem Kenyatta iz Kenije. Većinu utakmice imali su situaciju pod kontrolom, a prvo poluvrijeme završili su prednošću 2:1, zahvaljujući golovima Udovčića u petoj minuti i Labrovića u 37. minuti.

Međutim, na samom su kraju više sreće imali protivnici iz Kenije. Nakon 80. minute protivnici su izjednačili, a kasnije preokrenuli rezultat u svoju korist, što je rezultiralo konačnim rezultatom od 4:2 u njihovu korist.