Finale FABI lige 2014.

Armuš i Vještica najbolji stolnonogometni par u državi

Stolni nogomet 2014.

U finalu stolnonogometne FABI lige pobijedio je par Igor Armuš–Luka Vještica. Pobjedom su priskrbili titulu prvaka Hrvatske.

Igor Armuš i Luka Vještica novi su prvaci FABI prvenstva! U žestokoj konkurenciji najjačih parova Hrvatske, na FABI stolovima osvojili su naslov prvaka za sezonu 2014.

Turnir se održao 9. svibnja 2015. u Caffe Baru Matija u Gornjem Desincu, a predstavlja završetak sezone 2014., i to tako da su najbolji parovi dobili pozivnice u Veliko finale.

Na turniru je održana i svečana podjela nagrada za rezultate u Ligi.

Osim discipline parova, odigrana je i zabavna disciplina 2BALL nasumično izabranih parova.