Slaven Belupo sjajnim je preokretom stigao do tri boda

1. HNL: Vugrinec donio vitalne bodove Koprivničanima

Slaven Belupo

Iako su gubili na poluvremenu, ulaskom iskusnog lisca Davora Vugrinca, Koprivničani su uzeli puni plijen protiv zagrebačke Lokomotive.

Prvo poluvrijeme donijelo je potpunu dominaciju gostiju iz Zagreba. Na poluvrijeme se odlazi s 0:2, pogocima Šituma iz 10. minute te Brucića iz 16. minute.

U drugome dijelu na teren ulazi prekaljeni veteran Davor Vugrinec i od tog trenutka Belupo kao da je druga momčad. Vugrinec najprije u 48. minuti upošljava Delića za 1:2, a zatim i sam postiže 2 pogotka u 79. i 88. minuti s bijele točke za potpuni preokret Koprivničana.

Ovi bodovi ključni su za Slaven Belupo u borbi za opstanak u prvoligaškom društvu. Koprivničani su tako došli do prve ovosezonske pobjede na domaćem terenu, a ono što je najvažnije jest da se na terene vratio gospodin hrvatskog nogometa - Davor Vugrinec.

Slaven Belupo - Lokomotiva Zagreb 3:2