Advance IT traži buduće zaposlenike

Traži se sedam izvršitelja na pozicijama specijalista podrške aplikacijama i tehničara podrške aplikacijama

Ilustracija, IT i fingerprint

Tvrtka Advance IT otvorila je natječaj za posao i to na dvije pozicije. Traži se pet izvršitelja (m/ž) za poziciju specijalista podrške aplikacijama, te tri izvršitelja (m/ž) na poziciji tehničara podrške aplikacijama.

Tvrtka Advance IT nudi širok raspon usluga u području naprednih informatičkih tehnologija. Advance IT je specijaliziran za poslove informatičke podrške na vlastitoj lokaciji, te na lokaciji korisnika. U svakodnevnom poslovanju tvrtka pruža specijaliziranu podršku koja uključuje podršku korištenja aplikacija, neprekidni monitoring IT sustava putem nadzornog centra i održavanje infrastrukture te podršku putem support centra.

Opis posla

  • Podrška krajnjim korisnicima globalnih aplikacija prilagođenih korporativnom poslovnom okruženju
  • Opća podrška korisnicima pri korištenju i rješavanje zahtjeva zaprimljenih e-mailom, telefonski ili preko servisnog portala iz svih krajeva svijeta
  • Aktivan doprinos u otklanjanju eventualnih grešaka i nedostataka aplikacijama, te proaktivno praćenje potreba korisnika u radu u svrhu optimizacije
  • Edukacija korisnika o radu s aplikacijama, kreiranje korisničke dokumentacije
  • Instalacija, konfiguracija, prilagodba i testiranje aplikacija prema zahtjevima korisnika, kreiranje tehničke dokumentacije
  • Rad u dinamičnom i internacionalnom okruženju

Vi ste:

  • Diplomirani ili ste pred diplomom na studiju PMF (matematika), FOI, FER (ZA POZICIJU SPECIJALISTE PODRŠKE APLIKACIJAMA)
  • Stručni prvostupnik tehničkog smjera (ZA POZICIJU TEHNIČARA PODRŠKE)
  • Zainteresirani za rad u području podrške globalnim aplikacijama
  • Zainteresirani za rad u multinacionalnom okruženju
  • Aktivno se služite engleskim jezikom
  • Raspoloživi odmah početi sa radom
  • Imate razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Aktivno se služite MS Office paketom
  • Imate smisao za rješavanje tehničkog problema
  • Spremni na suradnju i podređenost timskom radu
  • Spremni na rad i interakciju s korisnicima na profesionalnoj razini
  • Spremni na rad u smjenama

Što Advance IT nudi?

  • Ugovor na neodređeno vrijeme
  • Rad u multikulturalnom korporativnom okruženju
  • Rad u međunarodnoj kompaniji
  • Pozitivna radna atmosfera u mladom timu stručnjaka
  • Definiran profesionalan razvoj i usavršavanje
  • Dinamično okruženje

Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje perspektivu i značenje uloge zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz različitih područja – postanite dio Advance IT tima!

Ako se u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoje motivacijsko pismo i životopis dostavite na posao@advanceit.hr. Dodatne informacije saznajte na stranicama tvrtke.

Komentari na članak

Vezani članci

Kune

Financijska podrška

Stipendije u mjesečnom iznosu od 1500 kn studentima prirodnih, tehničkih i biomedicinskih znanosti

Raspisan je natječaj za dodjelu stipendija studentima s prebivalištem u Vukovarsko-srijemskoj, Osječko-baranjskoj, Brodsko-posavskoj, Požeško-slavonskoj i Virovitičko-podravskoj županiji. Rok za prijavu je 19. lipnja.

novac_kovanice

Stotina studentskih stipendija

Natječaj za Stipendiju Grada Zagreba

Molbe za dodjelu Stipendije, koje se mogu preuzeti u prilogu natječaja objavljenog na www.zagreb.hr, dostavljaju se poštom do 21. listopada

Stipendija u Izraelu

Izrael nudi stipendije hrvatskim studentima

Hrvatske studentice i studente očekuje godišnja stipendija za studij u Izraelu te kratkoročna stipendija za Ljetni tečaj hebrejskog jezika.

Pisanje kao rad

Što sve možete biti ako volite pisanje

Možda volite pisanje, no ne vidite se u novinarskoj ili spisateljskoj karijeri. Ako je tako, to ne znači da pisanje ne mora biti vaš primarni način zarade. Donosimo vam karijere kojima se možete baviti ako volite pisati.

Za žene u znanosti 2015

„Za žene u znanosti“ za 2015. godinu

Četiri mlade hrvatske znanstvenice imaju priliku osvojiti stipendiju vrijednu 5000 €

L’ORÉAL Adria i Hrvatsko povjerenstvo za UNESCO devetu godinu zaredom raspisali su natječaj za nacionalni program stipendiranja „Za žene u znanosti“ kojim dodjeljuju četiri stipendije od čak 5000 €.