Zaboravili ste lozinku?
Advance IT traži buduće zaposlenike

Traži se sedam izvršitelja na pozicijama specijalista podrške aplikacijama i tehničara podrške aplikacijama

Tvrtka Advance IT otvorila je natječaj za posao i to na dvije pozicije. Traži se pet izvršitelja (m/ž) za poziciju specijalista podrške aplikacijama, te tri izvršitelja (m/ž) na poziciji tehničara podrške aplikacijama.

Tvrtka Advance IT nudi širok raspon usluga u području naprednih informatičkih tehnologija. Advance IT je specijaliziran za poslove informatičke podrške na vlastitoj lokaciji, te na lokaciji korisnika. U svakodnevnom poslovanju tvrtka pruža specijaliziranu podršku koja uključuje podršku korištenja aplikacija, neprekidni monitoring IT sustava putem nadzornog centra i održavanje infrastrukture te podršku putem support centra.

Opis posla

  • Podrška krajnjim korisnicima globalnih aplikacija prilagođenih korporativnom poslovnom okruženju
  • Opća podrška korisnicima pri korištenju i rješavanje zahtjeva zaprimljenih e-mailom, telefonski ili preko servisnog portala iz svih krajeva svijeta
  • Aktivan doprinos u otklanjanju eventualnih grešaka i nedostataka aplikacijama, te proaktivno praćenje potreba korisnika u radu u svrhu optimizacije
  • Edukacija korisnika o radu s aplikacijama, kreiranje korisničke dokumentacije
  • Instalacija, konfiguracija, prilagodba i testiranje aplikacija prema zahtjevima korisnika, kreiranje tehničke dokumentacije
  • Rad u dinamičnom i internacionalnom okruženju

Vi ste:

  • Diplomirani ili ste pred diplomom na studiju PMF (matematika), FOI, FER (ZA POZICIJU SPECIJALISTE PODRŠKE APLIKACIJAMA)
  • Stručni prvostupnik tehničkog smjera (ZA POZICIJU TEHNIČARA PODRŠKE)
  • Zainteresirani za rad u području podrške globalnim aplikacijama
  • Zainteresirani za rad u multinacionalnom okruženju
  • Aktivno se služite engleskim jezikom
  • Raspoloživi odmah početi sa radom
  • Imate razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Aktivno se služite MS Office paketom
  • Imate smisao za rješavanje tehničkog problema
  • Spremni na suradnju i podređenost timskom radu
  • Spremni na rad i interakciju s korisnicima na profesionalnoj razini
  • Spremni na rad u smjenama

Što Advance IT nudi?

  • Ugovor na neodređeno vrijeme
  • Rad u multikulturalnom korporativnom okruženju
  • Rad u međunarodnoj kompaniji
  • Pozitivna radna atmosfera u mladom timu stručnjaka
  • Definiran profesionalan razvoj i usavršavanje
  • Dinamično okruženje

Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje perspektivu i značenje uloge zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz različitih područja – postanite dio Advance IT tima!

Ako se u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoje motivacijsko pismo i životopis dostavite na posao@advanceit.hr. Dodatne informacije saznajte na stranicama tvrtke.

FOTO: IBTIMES.COM