Zaboravili ste lozinku?
IPSOS d.o.o.

Tehnička podrška

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Split
Ostalo
marina.cabo@ipsos.com
Opis posla: - tehnička podrška u Odjelu on line istraživanja - rad na ad-hoc projektima - vođenje uredske administracije Uvjeti: - odlično poznavanje rada na računalu (Office i sl. paketi, Excel obavezno) - vrlo dobro poznavanje engleskog jezika - komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu - sposobnost učenja i zadržavanje kvalitete rada pod vremenskim pritiskom - rad po načelu dnevne ažurnosti i točnost u izvršavanju - samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova - poželjno (nije uvjet) je poznavanje osnovnih statističkih poslova Nudimo: - rad na puno radno vrijeme - početni trening i dodatno osposobljavanje - izazovan posao u dinamičnom timu - samostalnost u radu - priliku za osobni i profesionalni razvoj

Kontakt informacije: MARINA ČABO, marina.cabo@ipsos.com
Napomena uz kontakt: Prijave (s CV-om) slati na marina.cabo@ipsos.com s naznakom „ DJELATNIK U ODJELU ON LINE ISTRAŽIVANJA Rok za slanje prijava je 22. srpnja 2019.

Napomena uz vrijeme obavljanja: Tražimo studente viših godina fakulteta ili apsolvente (koji imaju više vremena za rad – 4 ili 5 dana tjedno). Nudimo mogućnost dugotrajne suradnje (6 i 12 mjeseci, ili duže). Radimo po dogovoru, u smjenama.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI