Zaboravili ste lozinku?
DANTEM Hrvatska d.o.o.

Studenti m/ž za rad na inventuri

Zagreb
Ostalo
https:/forms.gle/FrRzJo4yK3L7aZZ86
DANTEM Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za poslove inventure.
Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Zaprešić, Dugo Selo, Samobor, Karlovac, Sisak.
Početak i očekivano trajanje posla: 28.01.2020. – 20.02.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,00 kn
Opis posla: inventura pomoću bar kod čitača u trgovinama Kaufland
Posebna znanja i vještine: preciznost, koncentracija, radišnost
Radno vrijeme: od 21:00 (odnosno 20:00 ili 19:00 sati) do 03:00-04:00 sati
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: većina posla predstavlja rad noću
Način i kontakt za prijavu studenata: prijave šaljite isključivo putem obrasca ovdje: https:/forms.gle/FrRzJo4yK3L7aZZ86