Zaboravili ste lozinku?
M SAN GRUPA d.d.

Radnik (m/ž)

Zagreb
Ostalo
posao@msan.hr
U našim suvremenim i tehnološki vrshunski opremljenim pogonima u Rugvici, gdje se proizvode VIVAX televizori i MSG računala, zbog znatnog povećanja potražnje tražimo više za obavljanje poslova:

RADNIK (m/ž) U PROIZVODNJI RAČUNALA I TELEVIZORA - student

Osnovna zaduženja i poslovi uključuju:
sastavljanje i testiranje računala i televizora u kontroliranim, standardiziranim uvjetima na proizvodnoj traci;
provjeru ispravnosti pojedinih komponenti;
kontrolu kvalitete proizvedenih uređaja;
dovođenje u ispravno stanje neispravnih uređaja nastalih u samom procesu proizvodnje;
instalaciju softvera;
označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom (certifikati, upute i slično);
pakiranje gotovih proizvoda

Što ti nudimo?

satnicu 22 kn/h
značajne mogućnosti napredovanja u odjelu i korporaciji
naknada za prijevoz - 15 kn dnevno (uvjet odrađenih 8h dnevno)

KVALIFIKACIJE:

18 godina ili stariji
završena srednja škola, te osobno pravo rada preko Studentskog ugovora

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
ENGASCO d.o.o.
Treća igra d.o.o.
Jezik i govor d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE