Zaboravili ste lozinku?
AMDS Jeans

Rad u skladištu

Zagreb
Ostalo
ljudski.potencijali@amds.hr
AMDS Jeans traži studenta/icu za rad u centralnom skladištu

AMDS Jeans je hrvatski brand jeans i casual odjeće s vlastitom maloprodajnom i veleprodajnom mrežom trgovina. Kontinuirano se širimo na teritoriju Hrvatske.
Opis radnog mjesta:
· Skupljanje robe
· Kontrola količine robe pristigle iz proizvodnje/praone
· Slaganje robe na police na centralnom skladištu
· Deklariranje robe na centralnom skladištu
· Selektiranje robe iz povrata maloprodaje i slaganje na police na centralnom skladištu
· Podjela robe po rasterima na centralnom skladištu
· Ispomoć vozačima

Uvjeti:
- osnovno znanje rada na računalu (MS Office) - odgovornost i samostalnost u radu - uslužnost i pedantnost u radu - vozačka dozvola B kategorije prednost

Satnica: 24 kn/h

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak 8.00-16.00 (mogućnost dogovora) Ukoliko želite postati članom renomirane domaće modne industrije - pridružite nam se i pošaljite nam Vašu prijavu.
Molimo Vas uzmite u obzir da će samo kandidati koji uđu u uži krug biti kontaktirani.
Web: http:/www.amds.hr

Vaše cijenjene prijave možete poslati na e-mail adresu: ljudski.potencijali@amds.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
ENGASCO d.o.o.
Treća igra d.o.o.
Jezik i govor d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE