Zaboravili ste lozinku?
IKEA Hrvatska d.o.o.

Rad u odjelu IKEA Food

Zagreb
Ostalo
hr.hr@ikea.com
IKEA Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za posao u odjelu IKEA Food

Vrsta posla: Pomoćni studentski posao u odjelu IKEA Food

Mjesto obavljanja posla: IKEA, Alfreda Nobela 2, Sop - Rugvica

Početak i očekivano trajanje posla: Studeni

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 24 kn/h (nedjelja i praznik 36kn/h)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Prijevoz, subvencija toplog obroka

Opis posla: Pomoćni studentski posao u odjelu IKEA Food u robnoj kući IKEA Zagreb. Deklariranje artikala, usmjeravanje kupaca, rad u bistrou s hranom, održavanje čistoće radnog mjesta

Posebna znanja i vještine: Entuzijazam i motiviranost. Brzina rada i spremnost na rad s kupcima. Ljubaznost i uslužnost za kupce.

Radno vrijeme: Prema dogovoru

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: : Prijevoz do i od robne kuće je besplatan i organiziran. Organiziran je topli obrok (doručak/ ručak) koji je većim dijelom subvencioniran. Osigurana majica za rad i zaštitne cipele.

Način i kontakt za prijavu studenata: Javiti se na mail adresu: hr.hr@ikea.com

Obavezno prilikom javljanja na oglas u naslov e-maila staviti „Studentski posao – Odjel IKEA Food“ te u e-mailu navesti osnovne kontakt informacije (ime, prezime, broj telefona)
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
ENGASCO d.o.o.
Treća igra d.o.o.
Jezik i govor d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE