Zaboravili ste lozinku?
Raiffeisenbank Austria d.d.

Rad u IT Service Desk-u

Zagreb
Ostalo
career@rba.hr
Raiffeisenbank Austria d.d. traži studente/ice za rad u IT Service Desk-u

Vrsta posla: Student (m/ž)  u IT Service Desk-u .

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Magazinska 69.

Početak i očekivano trajanje posla: 01.10.2019. do minimalno 31.12.2019. uz mogućnost produljenja.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 kn.

Opis posla: software i hardware podrška za djelatnike banke, rješavanje korisničkih zahtjeva, održavanje,analiziranje i otklanjanje neispravnosti u radu korisničke IT opreme, isporuka, instaliranje i puštanje u rad korisničke IT opreme, koordiniranje izvršavanja zadataka sa ostalim organizacijskim dijelovima IT-a i vanjskim partnerima

Posebna znanja i vještine: osnovna znanja o hardware-u i Windows operativnom sistemu, poznavanje rada na Microsoft tehnologijama, odgovoran pristup radnim zadacima, aktivna studentska prava, mogućnost rada u punom radnom vremenu u dužem periodu

Radno vrijeme: 09-17h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: kandidatima nudimo mogućnost uvida u Enterprise okolinu i širenja znanja u Microsoft okruženju, upoznavanje rada u velikom, internacionalnom sustavu, priliku razvoja buduće karijere unutar RBA IT-a u skladu sa afinitetima