Zaboravili ste lozinku?
STUDIO MODERNA – TV PRODAJA d.o.o.

Rad u call centru (dolazni pozivi)

Zagreb
Ostalo
kadrovi.hr@studio-moderna.com
Šifra naručitelja: 119717
Vrsta posla: Rad u call centru ( dolazni pozivi) – studentski tim
Mjesto obavljanja posla: Slavonska avenija 6 (bivši Hypo centar) , 10 000 Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: Na duži vremenski period
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 kn/h neto, Prosječna satnica 31 kn/h
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): -
Potreban broj izvođača (studenata/ica): 8
Opis posla: Komuniciranje sa našim kupcima i prodaja naših najprodavanijih proizvoda
Radno vrijeme: 08:00 – 20:00 h, minimalno 24h/tjedno (pon – sub)
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% - plaćamo

Ostale napomene i uvjeti: Nalazimo se na super lokaciji blizu studentskog naselja Cvjetno, sam si krojiš raspored, minimalnih 24 h/tjedno.
Nudimo ti mogućnost iznadprosječne zarade, rad u dinamičnom, ugodnom i prijateljskom radnom okruženju
Način i kontakt za prijavu studenata: kadrovi.hr@studio-moderna.com s naznakom Student – dolazni pozivi, ili na broj 01/6326-366