Zaboravili ste lozinku?
BAR-FOOD-MOOD

Rad na Pagu

Zagreb
Ostalo
barfoodmood@gmail.com
BAR-FOOD-MOOD u Novalji na Pagu traži studente/ice za konobarske poslove i ispomoć u kuhinji.

Konobar/barmen (m/ž)
Opis posla: priprema i posluživanje pića, posluživanje hrane, briga o urednosti radnog mjesta, popratni pomoćni poslovi.
Posebna znanja i vještine: obavezno odlično znanje engleskog jezika, a plus je znanje još i talijanskog ili njemačkog, odgovornost, radišnost, trud, vedri karakter.
Ostale napomene i uvjeti: tražimo studente vedrog karaktera i visoke odgovornosti, trud se gleda i cijeni, a s tim se i plaća povećava.

Pomoćni kuhar (m/ž)
Opis posla: priprema namirnica, suradnja s kuharom, briga o urednosti radnog mjesta, popratni pomoćni poslovi.
Posebna znanja i vještine: odgovornost, radišnost, trud, spretnost, pedantnost.

Radno vrijeme: 6 dana tjedno u smjenama po 9 h/dan, od 20.06.-10.09.2019.
Naknada po satu: 28,00 kn.
Osigurana naknada za putne troškove, obrok, smještaj, uniforma.
Prijave na: barfoodmood@gmail.com
Šifra poslodavca: 572799.