Zaboravili ste lozinku?
Verba centar d.o.o.

Prevoditelj/ica njemačkog jezika

Zagreb
Ostalo
posao@verba.hr
Verba centar d.o.o. traži prevoditelja/icu njemačkog jezika.

OPIS POSLA
prevoditelj/ica njemačkog jezika, prevođenje tekstova s njemačkog na hrvatski jezik

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
studij germanistike (apsolventi), prevoditeljski smjer, preciznost u radu, izvrsno poznavanje hrvatskog i njemačkog jezika, sposobnost brzog učenja rada u prevoditeljskim alatima

Radno vrijeme: prema dogovoru
Naknada po satu: 30,00 kn
Mjesto rada: ZAGREB, Hebrangova 32

Način i kontakt za prijavu studenata
Molimo zainteresirane kandidate da pošalju životopis na posao@verba.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.