REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
TVC Info d.o.

Pomoćni poslovi pri prodaji fiskalnih blagajni (m/ž)

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Zagreb
Ostalo
info@tvc-info.hr
TVC Info d.o. traži studenta/icu za pomoćne poslove pri prodaji fiskalnih blagajni

Opis posla: rad s kupcima, unos podataka.

Što očekujemo?
- rad radnim danom (subotom i nedjeljom se ne radi), fleksibilno radno vrijeme (u razdoblju od 09:00 do 17:00 sati), mogućnost rada 20h + tjedno.
- iskustvo u korištenju android mobilnih uređaja (mobitel/tablet)
- brzo snalaženje u "tehničkim novotarijama"

Prednost studentima sa iskustvom na sličnim poslovima.

Što nudimo?
- plaćanje 25,00 - 30,00 kn/sat
- Izazovan posao i rad u vrlo dinamičnom okruženju
- rad u ugodnom okruženju

Javite se na: info@tvc-info.hr

*molimo kod prijave navesti za koji posao se prijavljujete.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
ENGASCO d.o.o.
Treća igra d.o.o.
Jezik i govor d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE