Zaboravili ste lozinku?
Lidl Hrvatska d.o.o. k.d.

Pakiranje poklona

Zagreb
Ostalo
Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. traži studenti/ce za pakiranje poklona

Mjesto obavljanja posla: Jastrebarsko, skladište Lidl-a

Početak i očekivano trajanje posla: 04.11.- 22.11., mogućnost produženja do 29.11.2019.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 kn/h
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): 2 kn/km (za studente s osobnim automobilom)

Opis posla: pakiranje poklona
Posebna znanja i vještine: odgovornost, snalažljivost
Radno vrijeme: 8 sati dnevno (8:00 – 16:00)

Ostale napomene i uvjeti:
- molimo u prijavi navesti mogućnost korištenja osobnog automobila (nije uvjet)
- predviđeno zajedničko putovanje studenata do mjesta rada te će stoga putni troškovi (2kn/km) biti osigurani prema dogovoru za dvoje studenata s osobnim automobilom

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 25.10.2019. putem linka: https:/jobs.lidl.com/code_cui?HR-014882