Zaboravili ste lozinku?
Ipsos d.o.o.

Informatički poslovi

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Split
Ostalo
marija.dundic@ipsos.com
Opis posla: -tehnička podrška u Odjelu on line istraživanja -rad na ad-hoc projektima -vođenje uredske administracije -poslovi scriptinga jednostavnih aplikacija za unos podataka - predvidjen je trening i vodstvo mentora. Radi se o nizoj razini programirnja, nije potrebno posebno predznanje. Uvjeti: -odlično poznavanje rada na računalu (Office i sl. paketi, Excel obavezno) -vrlo dobro poznavanje engleskog jezika -komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu -sposobnost učenja i zadržavanje kvalitete rada pod vremenskim pritiskom -rad po načelu dnevne ažurnosti i točnost u izvršavanju -samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova -poželjno je poznavanje osnovnih statističkih poslova Nudimo: -rad na puno radno vrijeme (ili, po dogovoru) -početni trening i dodatno osposobljavanje -izazovan posao u dinamičnom timu -samostalnost u radu -priliku za osobni i profesionalni razvoj

Napomena uz kontakt: Za informacije zvati na 098 380 551 (radnim danom 09:00 – 17:00h). Prijave (s CV-om) slati na marija.dundic@ipsos.com s naznakom „DJELATNIK U ON LINE ODJELU“ Rok za slanje prijava je 31. listopada 2018. Razgovori sa prijavljenima će se obaviti u roku od 10 dana od zaprimanja prijava.

Napomena uz vrijeme obavljanja: Tražimo studente viših godina fakulteta ili apsolvente (koji imaju vise vremena za rad). Radimo po dogovoru, u smjenama koje mogu biti: 08:00 - 14:00, 08:00 – 16:00 , 14:00 – 20:00

Napomena uz cijenu: Početna satnica je 25,00 kn

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI