Zaboravili ste lozinku?
Proficio d.d.

Hotelski/a recepcionar/ka

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Rovinj
Turizam i ugostiteljstvo
info@proficio.hr
OPIS POSLA
Rad na recepciji, primanje i odjava gostiju. Stručno pomaganje gostima u svim uslugama vezanima za recepciju. Komunikacija s gostima direktno, preko telefona i električne pošte. Briga o zdravlju gosta, naplata usluga. Po potrebi vožnja gostiju električnim vozilom. Provođenje ostalih aktivnosti i zadataka sukladno uputama odnosno po nalogu nadređenoga.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Tražimo pouzdanog i snalažljivog studenta/ studenticu koji/a će sudjelovati u dočeku i brizi oko gostiju u heritage hotelu u Rovinju te ostalim smještajnim jedinicama u vlasništvu Društva.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Nudimo dodatne stimulacije (mjesečne nagrade), organiziran i plaćen zajednički smještaj za zaposlenike koji imaju prebivalište izvan Istre, plaćen putni trošak za zaposlenike koji imaju prebivalište/ boravište izvan Rovinja, osiguran obrok, rad u dinamičnom i poticajnom okruženju, ulaganje u razvoj zaposlenika i mogućnost napredovanja unutar odjela i kompanije te sudjelovanje u edukacijama.

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
sezonski rad (15.3 2024. – 8.1.2025.)

LOKACIJA
Hotel Angelo dO'ro - Vladimira Švalbe 40, Rovinj

DRUGE NAKNADE
Naknada za prijevoz, smještaj i obrok

RADNO VRIJEME
Rad u smjenama (jutarnja, popodnevna, noćna), rad vikendom i blagdanima.

POTREBNA ZNANJA
Engleski jezik.

POŽELJNE VJEŠTINE
Radišnost, izvrsne organizacijske i komunikacijske vještine, sklonost timskom radu, samostalnost i proaktivnost u radu, orijentiranost na detalje, pouzdanost, pedantnost, ljubaznost i gostoljubivost, spremnost na smjenski rad, te rad vikendom i praznikom, aktivno znanje stranih jezika (engleski obavezan), poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Outlook), vozačka dozvola B kategorije, najmanje godinu dana iskustva rada na istim ili sličnim poslovima.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI