Zaboravili ste lozinku?
SPATIUM NEKRETNINE D.O.O.

Fotograf/inja

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Rijeka
Ostalo
info@spatium.hr
RADNO MJESTO: snimanje dronom, fotografiranje i obrada fotografija, video snimanja i uređivanje video snimaka

OPIS POSLA :

fotografiranje i obrada fotografija
360 fotografije
snimanje dronom
video snimanja i uređivanje video uradaka
korištenje Office paketa, Excel statistike
Power Point prezentacije
administracija i rad u programu za nekretnine (jedan segment)
razni sitni poslovi vezani uz informatički dio
podrška agentima
analiza rezultata, priprema izvještaja i pružanje uvida za daljnje poboljšanje
analiza podataka i statističko izvješćivanje

Što tražimo?

strast prema fotografiji i vizualnom sadržaju
poznavanje alata za uređivanje fotografija i video sadržaja
poznavanje digitalnih tehnologija
poznavanje e-mail marketinga
poznavanje: Word, Excel, Power Point, Outlook, Adobe Premiere Elements, Adobe Premiere Pro, Social Media, Google Adwords/Analytics, Mailchimp
organiziranje i postavljanje webinara i online sastanaka putem platformi (Zoom, Microsoft Teams i sl.)
inovativnost u marketinškim pristupima
proaktivnost, kreativno razmišljanje, samoinicijativu
praćenje trendova i inovacija u industriji te primjenu novih tehnika i alata
up-to-date znanje o najnovijim trendovima
samostalnost, točnost, brzinu i fleksibilnost u radu te sposobnost prilagodbe promjenama
izvrsno razumijevanje različitih platformi društvenih medija
timski duh i motiviranost

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Adobe Premiere, Google Analytics, Social Media, Google Adwords, MailchimpŠto tražimo?

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Adobe Premiere, Google Analytics, Social Media, Google Adwords, Mailchimp

TRAŽENE KOMPETENCIJE STUDENATA: iskustvo korištenja profesionalne foto opreme i obrade fotografija, razumijevanje osnova kompozicije i perspektive, stručno poznavanje softvera za obradu fotografija
OSTALE NAPOMENE I UVJETI: odgovornost, predanost radu
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI