Zaboravili ste lozinku?
Tim360 d.o.o.

Dostava

Zagreb
Ostalo
promocije@tim360.hr
Tim360 d.o.o. traži studente/ice za dostavu proizvoda u maloprodajne trgovine unutar Hrvatske

Mjesto obavljanja posla: Hrvatska
Početak i očekivano trajanje posla: Odmah / do mjesec dana
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,50kn/h
Opis posla: Tim360 traži studente za dostavu robe po maloprodajnim trgovinama na teritoriju cijele Hrvatske prema zadanom hodogramu dostave.
Posebna znanja i vještine:
- dostava robe na teritoriju cijele Hrvatske prema zadanom hodogramu dostave
- briga o preuzetoj robi
- pravovremena dostava robe
Uvjeti:
- Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- vozačku dozvolu kategorije: B ( minimalno 2 godine )
- poznavanje Hrvatske (dostava robe na teritoriju cijele Hrvatske)
- fleksibilnost, odgovornost
Radno vrijeme: pon-pet, po dogovoru
Način i kontakt za prijavu studenata: Zainteresirani svoj CV mogu poslati na e-mail promocije@tim360.hr do srijede, 08.05.2019. naslov e-maila: Distribucija proizvoda
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
ENGASCO d.o.o.
Treća igra d.o.o.
Jezik i govor d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE