Zaboravili ste lozinku?
Mala Beba j.d.o.o.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
posao@telegramroda.hr
Tražimo više studenata/ica za ispomoć u uredu

-        Radi se PON - NED, 6-7 sati dnevno.

-          Smjene: 8-15h, 15-21h ili 10-16h

-          2-3 slobodna dana tjedno, po dogovoru.

OPIS POSLA:

•         Posao se odnosi na zaprimanje narudžbi telefonom, komunikaciju s kupcima, administraciju narudžbi, koordinaciju i komunikaciju sa dostavnim timom te praćenje i vođenje naplate.

•         Posao se obavlja iz ureda tvrtke Mala Beba j.d.o.o.

Radi se 6-7 sati dnevno. 25 kn/sat

UVJETI:

•             Komunikativna, pozitivna i marljiva osoba

•             Poželjna iskustva u Call Centru

•             odgovornost prema poslu i organiziranost

•             odlično vještine rada s računalom (brzo tipkanje, Excel, Word, Outlook)

Prijavu sa Vašim kratkim životopisom i podacima na mail: posao@telegramroda.hr