Zaboravili ste lozinku?
UNIQA osiguranje d.d.

Administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
hr@uniqa.hr
Početak i očekivano trajanje posla: 1.7.2019. nadalje
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,00 kn
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): NE
Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1 (m/ž)

Opis posla: administrativni poslovi (ispis polica osiguranja, briga oko otpreme pošte i sl.)
Posebna znanja i vještine: znanje rada u wordu i excelu
Radno vrijeme: ponedjeljak do četvrtak od 8:00 do 16:30, petak 8:00 do 14:00

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova): radi se samo radnim danima bez prekovremenog rada

- Rad u drugoj smjeni: NE

Ostale napomene i uvjeti: tražimo odgovornu, komunikativnu osobu koja se aktivno služi računalom

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na e-mail: hr@uniqa.hr