Uzbudljivo šesto kolo MNL FFER-a

Rezultati 6. kola malonogometne lige FFER-a

U subotu, 12. travnja 2014. održano je šesto kolo malonogometne lige FFER-a u skupinama A i B.

U subotu, 12. travnja 2014. održano je šesto kolo malonogometne lige FFER-a u skupinama A i B. Pobjedu u skupini A zabilježila je Adacta koja je pobijedila Span rezultatom 3:1. Nakon prvog poluvremena i neriješenog rezultata 1:1, u drugom poluvremenu Dario Markić postiže dva pogotka i Adacti donosi pobjedu. Trostruki strijelac za Adactu je Dario Markić, jedini pogodak za Span postigao je Alan Debijađi.

U drugom susretu između Futsal Optimita i Amatera uvjerljivu pobjedu odnijela je ekipa Futsal Optimita rezultatom 4:0. Golove su postigli Marko Lepoglavec, Marko Andrić, Mario Žemlić i Tomislav Lepoglavec. U susretu između ekipa Joker i Pjesnici, nakon prvog poluvremena, koje je prošlo bez pogodaka, u drugom poluvremenu pobjedu je odnijela ekipa Jokera rezultatom 3:1. Trostruki strijelac za Joker je Kristian Lalić, dok je jedini pogodak za Pjesnike postigao Ivan Bebić.

U posljednjem susretu skupine ekipa Pula Gladiators pobijedila je ekipu Grupa TNT rezultatom 4:1. Dvostruki strijelac za Pulu Gladiators je Josip Grubeša, jedan gol postigao je Ante Džapo i autogol Tomislav Vuletić. Gol za ekipu Grupe TNT postigao je Valentino Kolić.

Pobjedu u skupini B zabilježila je ekipa Futsal Pravo koja je izborila pobjedu protiv GNK Cvjetno minimalnom pobjedom 1:0. Jedini gol postigao je Hrvoje Ivić. Pobjedu je zabilježila i ekipa Equidem koja je pobijedila ekipu Atenza Zoom Zomm 4:1. Nakon prvog poluvremena ekipa Equidem vodila je rezultatom 2:0 pogocima Ivana Runje, dok u drugom poluvremenu druga dva gola zabija Stipe Vujić. Gol za Atenzu Zoom Zoom postiže Ivan Kovač.

U susretu ekipa Yugo 45 i Estare Culto, ekipa Estare Culto uvjerljivo je pobijedila rezultatom  0:7 . Dva pogotka postigao je Nader Salameh, a ostali strijelci su Bojan Mršić, Andrija Čajić, Bernard Pavelić, Stipe Marušić, Dejan Trajković. U posljednjem susretu skupine A ekipa FKIT Tigrovi i Galerija odigrali su uzbudljivu utakmicu do samog kraja. Nakon prvog poluvremena ekipa Galerije vodila je 1:3. U drugom poluvremenu došlo je do preokreta i ekipa FKIT Tigrovi stiže rezultat te utakmica završava rezultatom 5:4.

Odlučujući pogodak za FKIT Tigrove postiže Matija Gretić. Ostali strijelci za FKIT Tigrove su Mario Đureković, Nikola Rimac, Tin Milošević, Robert Katić. Za ekipu Galerije dvostruki strijelac je Antonio Damičević, a ostala dva pogotka djelo su Karla Uchytila i Josipa Perića.