Zaboravili ste lozinku?
Franck d.d.

Studente/ice za rad u proizvodnji cikorije (Bjelovar)

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Bjelovar
Proizvodnja i fizički poslovi
posao@franck.hr
Početak i očekivano trajanje posla: početak rada je predviđen između 1. i 4.10., a završetak je predviđen u periodu od 17. -24.10
-organiziran prijevoz autobusom iz Francka – Vodovodna 20

- radna odjeća, obuća i prehrana organizirana od strane poslodavca

Opis posla:

-          Prerada korijena cikorije

-          Rad na inspekcijskoj traci

-          Selekcioniranje proizvoda nakon sušenja

-          Skladištenje proizvoda

-          Prihvat sirovine

-          Pomoćni poslovi u proizvodnji

Radno vrijeme: 8 sati - ponedjeljak- nedjelja – predviđeno je da osoba radi 2 dana ujutro, 2 dana popodne, 2 dana noćnu, 2 dana ima slobodno

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni: Jutarnja smjena (6 do 14 h)/popodnevna (od 14 do 22 h)/noćna (22 do 6h)

Ostale napomene i uvjeti: molimo da se jave samo studenti koji mogu raditi svaki dan od ponedjeljka do nedjelje i fleksibilni su po pitanju smjena te nemaju fakultetskih obaveza

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati kratki životopis s naznakom – STUDENT – BJELOVAR –CIKORIJA na posao@franck.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI