Zaboravili ste lozinku?
Usporedi d.o.o.

Studente/ice za montažu videa za YouTube na temelju gotovih snimki i audio zapisa i kreiranje članaka za portal Usporedi.hr

Zagreb
Ostalo
admin@usporedi.hr
Vrsta posla: Montaža videa za YouTube na temelju gotovih snimki i audio zapisa

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Poljička 45

Početak i očekivano trajanje posla: od 20.09.2021. do 31.12.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Tražim studenta/icu za montažu jednostavnih i kratkih videa za Usporedi.hr i GdgtCompare YouTube kanal. Montaža se obavlja na temelju već snimljenog materijala.

Posebna znanja i vještine: Odlično vladanje engleskim jezikom. Potrebno znanje korištenja Premiere Pro alata. Poznavanje i korištenje Windows kratica na tipkovnici. Poznavanje i interes za kategoriju prijenosnih gadgeta.

Radno vrijeme: od 9 do 15h

Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost predlaganja novih video recenzija na engleskom jeziku, sastavljanje scenarija, brzinsko snimanje i montaža. Prilika za korištenje vrhunske opreme za video produkciju.

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati prijavu na email admin@usporedi.hr; Subject: Prijava za posao montaže videa. U emailu se valja: 1) predstaviti, 2) navesti primjere dosadašnje montaže videa. 3) Navesti razinu poznavanja Premiere Pro alata (1-5) te 4) napisati zašto vas zanima ovaj posao. Email poruke koje neće imati ispunjene ove stavke neće biti razmatrane.

Kontakt za Student servis (osoba, tel./e-mail): admin@usporedi.hr

Vrsta posla: Kreiranje članaka za portal Usporedi.hr

Opis posla: Tražim studenta/icu za kreiranje članaka za web portal Usporedi.hr.

Posebna znanja i vještine: Odlično vladanje engleskim jezikom. Potrebno napredno znanje korištenja Word i Chrome alata. Poznavanje i korištenje Windows kratica na tipkovnici. Poznavanje i interes za kategoriju prijenosnih gadgeta.

Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost volontiranog odlaska na press konferencije.

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati prijavu na email admin@usporedi.hr; Subject: Prijava za posao kreiranja članaka. U emailu se valja: 1) predstaviti, 2) navesti primjere dosadašnjeg novinarskog rada. 3) Navesti razinu poznavanja i snalaženja Windows računala (1-5) te 4) napisati zašto vas zanima ovaj posao. Email poruke koje neće imati ispunjene ove stavke neće biti razmatrane.

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.