Zaboravili ste lozinku?
City connect d.o.o.

Studente/ice za korisničku podršku na njemačkom, francuskom i engleskom jeziku

Zagreb
Promocija i marketing
konektajse@citycco.eu
Vrsta posla: Korisnička podrška na njemačkom jeziku

Mjesto i adresa obavljanja posla: Slavonska avenija 1b (Matrix zgrada)

Početak i očekivano trajanje posla: 27.09.2021. - neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 34,50 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Tehnička podrška za korisnike na njemačkom jeziku

Posebna znanja i vještine: znanje njemačkog jezika B2 – C1 razina u usmenoj komunikaciji, poznavanje rada na računalu

Radno vrijeme: smjenski rad ponedjeljak – nedjelja od 08:00 – 22:00

Način i kontakt za prijavu studenata: putem e-mail adrese: konektajse@citycco.eu

Vrsta posla: Korisnička podrška na francuskom i engleskom jeziku

Početak i očekivano trajanje posla: 27.9. - neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 32,60 kn

Opis posla: Korisnička podrška na francuskom jeziku za usluge online igara i reaktivacija postojećih korisnika uz zadržavanje istih.

Posebna znanja i vještine: B2-C1 francuski usmeno i pismeno, B2 – C1 engleski pismeno, poznavanje rada na računalu

Radno vrijeme: smjenski rad subotom od 17:00 – 07:30, nedjeljom 07:30 – 00:00, ponedjeljkom 00:00 – 07:30

Ostale napomene i uvjeti: Noćne smjene su uglavnom dežurstva

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijava na e-mail: konektajse@citycc.eu