Zaboravili ste lozinku?
De tempore d.o.o.

Studenta/icu za pomoć u odjelu marketinga

Zagreb
Promocija i marketing
marketing@detempore.com
Pomoć pri vođenju društvenih mreža, operativna podrška pri svakodnevnom održavanju web stranica, asistiranje u analizi marketing i PR kampanja i aktivnosti, asistiranje pri analizi i pozicioniranju brendova koje zastupamo, podrška pri izradi sadržaja, održavanje baze kupaca, pisanje kreativnih tekstova po potrebi i slični administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine: MS Office, izvrsno poznavanje engleskog u govoru i pismu,izvrsno poznavanje rada i korištenje društvenih mreža, poželjno iskustvo u Google Ad i Google Analytics alatima

Radno vrijeme: Po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: Poželjno je da je kandidat na završnoj godini fakulteta, smjera: Marketing/Menadžment/Informatika

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-maila na marketing@detempore.com

TRAŽIMO STUDENTA/ICU ZA RAD U ODJELU MARKETINGA!

Opis posla:

Pomoć pri vođenju društvenih mreža (Instagram, Facebook)
Asistiranje pri analizi i pozicioniranju brendova koje zastupamo
Istraživanje, analiza i praćenje aktivnosti konkurencije
Operativna podrška pri svakodnevnom održavanju web stranica
Podrška pri izradi contenta – za newslettere, akcije, posebne ponude i ostale promotivne aktivnosti
Održavanje baze kupaca i unošenje novih vjernih kupaca u loyalty program
Korištenje Google Ads i Google Analytics alata
Izrada i upravljanje digitalnim marketinškim kampanjama
Analiza izvještaja digitalnih marketinških kampanja
Cross-unit rad na više platformi i asistiranje u analizi marketing i PR kampanja i aktivnosti
Slikanje artikala I stvaranje sadržaja za digitalne medije i web stranice
Komunikacija s kupcima
Po potrebi pomoć u pakiranju nakita
Pisanje kreativnih tekstova
Asistiranje u izradi vizuala za digitalne medije

Potrebna znanja i vještine:

Student/Apsolvent 5.godine, poželjan smjer: Marketing/Management/Informatika/PR
Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
Odlično poznavanje MS Office paketa
Izvrsno poznavanje rada i aktivno korištenje društvenih mreža
Poželjno iskustvo na WordPress i Mailchimp platformi
Poželjno iskustvo poznavanja Google Analytics, Google Ads i Google My Business alata

Nudimo:

Rad u dinamičnom, uzbudljivom i poticajnom okruženju
Stabilna primanja
Priliku za osobni i profesionalni razvoj
Profesionalnu i odgovornu radnu okolinu

Poželjan profil osobnosti:

Kreativnost i otvorenost
Pedantnost i odgovornost
Snalažljivost
Fokusiranost na obavljanje i završavanje posla uz poštivanje rokova
Izražena motivacija za rad i uspjeh
Prilagodljivost i fleksibilnost
Proaktivnost
Sklonost timskom radu