Zaboravili ste lozinku?
CIBUS DIVINUS d.o.o.

Rad u restoranu m/ž

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Pula
Turizam i ugostiteljstvo
konobavorichi@hotmail.com
CIBUS DIVINUS d.o.o. traži studente/ice za rad u restoranu

Vrsta posla:

-       pomoćnog kuhara/icu

-       pomoćnog radnika/icu  u kuhinji

-       konobara ili konobaricu ( može i početnik )

Mjesto i adresa obavljanja posla: Orihi bb , 52207 Barban

Početak i očekivano trajanje posla: 01.06 ili 01.07  2/3 mjeseca ( po dogovoru )

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30-40 kn sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Smještaj osiguran u Puli , prijevoz do posla osiguran , obrok na poslu osiguran

Opis posla:

Konobar/ ica -  postova stolova , i pomoćni radovi u servisu

Pomoćni kuhar – rad na stanici ( predjelo ili deserti )

Pomoćni radni u kuhinji – pranje suđa , pomoćni radovi u kuhinji

Posebna znanja i vještine:

Iskustvo poželjno na istim pozicijama ali nije neophodno

Ono sto tražimo ;

-       Dobra volja za učenjem

-       Radne navike

-       Odgovornost

-       Inicijativa , samostalnost u obavljanju posla

Radno vrijeme: 15-22  ; 16-23

Ostale napomene i uvjeti: Smještaj je u Puli , prijevoz do posla osiguran

Način i kontakt za prijavu studenata: konobavorichi@hotmail.com
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI