Zaboravili ste lozinku?
Sizis d.o.o.

PROMOTOR/PRODAVAČ

Zagreb
Promocija i marketing
sizis@sizis.hr
Mjesto i adresa obavljanja posla: ELIPSO ARENA ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 23.10. - 24.12.2021.(nastavak u 2022.-oj godini od veljače do prosinca s pauzom u kolovozu – ako promotor može raditi i u kolovozu, moguće je odraditi neke sate)......
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): bonusi na ostvarenu prodaju (maksimalna neto satnica s bonusima 45kn/h)

Opis posla: Promocija i prodaja HISENSE TV asortimana.

Posebna znanja i vještine: Prednost imaju kandidati s iskustvom u prodaji.

Radno vrijeme: vikendom (ukupno tijekom vikenda cca 16 sati – ako promotor može raditi tijekom tjedna može se odraditi poneki dan u tjednu)

Ostale napomene i uvjeti:

Razgovor za posao (za dogovor poslati CV na e-mail sizis@sizis.hr)
Obavezna edukacija
Način i kontakt za prijavu studenata: CV poslati ISKLJUČIVO na e-mail sizis@sizis.hr .
U Subject mail-a OBAVEZNO napisati: HISENSE kandidat za ZAGREB