Zaboravili ste lozinku?
A.O.R. d.o.o.

Promocija kozmetičkih proizvoda

Zagreb
Promocija i marketing
kadrovska.aor@gmail.com
Vrsta posla: Promocija kozmetičkih proizvoda

Mjesto i adresa obavljanja posla: Tomislavova 11, 10 000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, prema dogovoru, na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Bonus

Opis posla: Promocija kozmetičkih proizvoda brenda aOra Beauty Awareness na prodajnoj lokaciji Tkalčićeva 14

Posebna znanja i vještine: Komunikativnost, otvorenost, pristupačnost ljudima, pozitivan stav prema poslu, želja i volja za radom i zaradom.

Radno vrijeme: Po dogovoru, u smjenama

Ostale napomene i uvjeti: Tražimo više studentica za rad na prodajoj lokaciji Tkalčićeva 14, promocija kozmetičkog brenda aOra Beauty Awareness, na duži period. Tražimo studentice koje mogu raditi minimalno tri dana u tjednu, radi se i vikendima, sve prema dogovoru sa studentima i voditeljima

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijaviti se na način da svoj životopis i zamolbu pošaljete na kadrovska.aor@gmail.com U naslov maila upisati STUDENTSKI POSAO TKALČIĆEVA 14