Zaboravili ste lozinku?
Inovagen d.o.o.

Laboratorijski asistent

Zagreb
Ostalo
info@inovagen.hr
Inovagen d.o.o. traži studenta/icu za rad u laboratoriju

Vrsta posla: Laboratorijski asistent

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Radnička 20

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah u trajanju minimalno 6 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,00 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Izolacija dna, priprema otopina, sterilizacija,održavanje

Posebna znanja i vještine: Tražimo preciznu i pedantnu osobu sa iskustvom u laboratorijskom radu. Kandidati trebaju biti u mogućnosti raditi svaki dan. Znanje engleskog jezika obavezno.

Radno vrijeme: 9-16h

Ostale napomene i uvjeti: Studenti prirodnih smjerova ( PMF,MF,VET,PBF...)