Zaboravili ste lozinku?
Smart Flex d.o.o.

Korisnička podrška na nizozemskom jeziku

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
prijava32@smartflex.hr
Smart Flex d.o.o. (za svog klijenta) traži agente/ice korisničke podrške sa znanjem nizozemskog jezika

Vrsta posla: agente/ice korisničke podrške sa znanjem nizozemskog jezika
Savjetnik za upite na nizozemskom jeziku (m/ž)
Mjesto obavljanja posla: rad od kuće ili s lokacije Emporion centar, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: oko 10.8.2020., rad na duži period
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Opis posla:
Smart Flex d.o.o. za svog klijenta, jednu od vodećih tvrtki u području korisničkog zadovoljstva i podrške, traži vedre i komunikativne osobe s naprednim znanjem nizozemskog jezika. Svakodnevni zadaci uključuju odgovaranje na upite korisnika, izvornih govornika nizozemskog jezika
Posebna znanja i vještine:
Izvrsno poznavanje nizozemskog jezika, osobito u usmenoj komunikaciji, ljubaznost, komunikativnost, dostupnost za rad u različitim smjenama.

Radno vrijeme: mogućnost rada između PON i SUB, razne smjene

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:
Na ovom radnom mjestu moguće je raditi preko studentskog ugovora ili ugovora o radu. Klijent omogućuje dogovor oko radnog vremena, uz preferirani fond sati od 24 ili više sati tjedno. Radna atmosfera je vrlo poticajna, u multikulturalnom i multilingvalnom okruženju. Prije samostalnog rada, tvrtka osigurava svu potrebnu edukaciju i mentorstvo.

Način i kontakt za prijavu studenata:
Ako smo te zainteresirali za ovaj posao, pošalji nam svoj životopis s napomenom „Prijava za studentsku poziciju – nizozemski jezik“ na mail prijava32@smartflex.hr
Smart Flex d.o.o. Vaše osobne podatke koje navedete u svojoj prijavi te u svome životopisu obrađuje isključivo radi traženja radnog mjesta za Vas. Dodatne informacije o zaštiti osobnih podataka dostupne su u našim Pravilima privatnosti na http:/smartflex.hr/pravila-privatnosti/