Zaboravili ste lozinku?
Optotim d.o.o.

Grafički dizajner

Zagreb
Promocija i marketing
hello@optotim.com
Optotim Optika, jedan od vodećih lanaca optika u potrazi je za novim članom tima „grafički dizajner“, stručnjaka za osmišljavanje i izradu grafičkih rješenja za online i offline kanale prodaje.
Grafički dizajner, u skladu s marketinškim planom, predlaže i kreira vizuale za marketinške materijale, newsletter i digitalne kampanje te ažurira online kanale s novom ponudom.
Opis posla:
•	Osmišljavanje i izrada grafičkih rješenja za online i offline kanale prodaje
•	Dizajniranje marketinškog materijala za optike ( gumilipa, letak, billboard )
•	Dizajniranje i pripremanje materijala za društvene mreže
•	Obrađivanje fotografija za online i offline kanale prodaje
•	Ažuriranje online kanala ( web shopa ) s novim vizualima i proizvodima

Uvjeti:
•	Odlično poznavanje grafičkih programa ( Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
•	Poznavanje tehnike printa i iskustvo u pripremi vizuala za tisak
•	Minimum godinu dana iskustva u  izradi grafičkih rješenja

Što nudimo:
•	Izazovni projekti u dinamičnom okruženju
•	Mogućnost rada u stabilnoj kompaniji
•	Ured na atraktivnoj lokaciji u samom centru Zagrebu

Ako ste se pronašli u ovom poslu te imate interes za grafički dizajn, želju za učenjem i praćenjem trendova na svjetskom online i offline tržištu, kreativni ste u osmišljavanju dizajna i odgovorni u izvršavanju zadataka, proaktivni i samostalni u obavljanju zadataka te vođeni ostvarenju ciljeva, prijavite se slanjem CV-a i motivacijskog pisma na hello@optotim.com . Prijave primamo do 15.8.2021.