Zaboravili ste lozinku?
In kapital d.o.o.

Djelatnik/ica u mjenjačnici

Zagreb
Ostalo
ured.tkalciceva@inkapital.hr
In kapital d.o.o. traži studenta/icu za rad u mjenjačnici

Vrsta posla: djelatnik u mjenjačnici
Mjesto obavljanja posla: Uži centar grada, City Centar East
Početak i očekivano trajanje posla: odmah/ na duži period
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn/sat

Opis posla:
Tražimo djelatnika/icu za rad u mjenjačnici. Posao se sastoji od rada sa strankama, otkupa i prodaje valuta te administrativnih poslova. Tražimo djelatnika/icu koja ima već iskustva u radu u mjenjačnici barem 3 mjeseca.

Posebna znanja i vještine: od kandidata očekujemo odgovornost i komunikativnost, dobro poznavanje rada na računalu i dobro poznavanje engleskog jezika. Pouzdanost i ozbiljnost je prioritet jer se radi sa novcem.

Radno vrijeme: subotom 15-22, nedjeljom 8-15. Tijekom tjedna po dogovoru.

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je radno iskustvo u mjenjačnici za prijavu na radno mjesto
Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis na ured.tkalciceva@inkapital.hr