Zaboravili ste lozinku?
M.T.M. creator j.d.o.o.

Agent/ica u korisničkoj videopodršci na njemačkom jeziku.

Zagreb
Promocija i marketing
info@mtmcreator.hr
M.T.M. Creator u suradnji sa najvećim europskim poduzećem koje putem svoje platforme pruža usluge online legitimacije (VideoID) traži govornike njemačkog jezika.

Opis posla i zadaci

• Komunikacija s klijentima putem video poziva

• Provjeravanje osobnih identifikacijskih dokumenata postupkom koji je certificiran od strane TÜV-a

• Rad u smjenama te vikendom i praznicima

Što nudimo?

• atraktivne bonuse u skladu s radnim rezultatima

• plaćenu edukaciju u trajanju od tri dana

• ugodnu radnu atmosferu i mogućnost napredovanja unutar tima

Uvjeti Kvalifikacije koje su ti potrebne za posao:

• njemački jezik: minimalno razina B1 u pisanju i govoru (napredni i samostalni korisnik)

• informatička znanja: osnovno korištenje računala

• Motiviranost i organiziranost

• Razvijene komunikacijske i interakcijske vještine

Radno vrijeme: pon - sub 08:00 – 00:00 (nedjelja opcionalno) / fleksibilna satnica – mogućnost rada 20/25/30/35/40 sati. Početak rada odmah na duže vrijeme.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zavrtnica 17, Zagreb.

Naknada po satu: 35 kn + stimulativni bonusi prema učinku na svaku plaću.

Kontakt: 0916193878; info@mtmcreator.hr