Zaboravili ste lozinku?
Hamburger Recycling Croatia d.o.o.

Administrativni poslovi

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
maja.huljev@hamburger-recycling.com
Vrsta posla: knjigovodstveni i računovodstveni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Sveta Helena 167, 10382 Donja Zelina

Početak i očekivano trajanje posla: 1.7.2020.- 31.12.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 34 kn/h
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: zaprimanje, evidencija i odlaganje/razvrstavanje ulazne pošte, unos i kontrola ulaznih i izlaznih računa te arhiviranje istih, ostali administrativni i pomoćni poslovi u računovodstvu

Posebna znanja i vještine: poznavanje rada na računalu (naglasak na MS Office – Excel); poželjno student/ica ekonomskog smjera s naglaskom na financije i računovodstvo

Radno vrijeme: do 20h tjedno prema dogovoru i u skladu s potrebama poslodavca
(redovno radno vrijeme od 8-16h)

Ostale napomene i uvjeti: nema javnog prijevoza do mjesta rada

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na maja.huljev@hamburger-recycling.com